minerbilisim.com'da satışa sunulan tüm ürünler en az iki yıl süresince üretici/distribütör garantisi altındadır.

Ürününüz arızalanırsa garanti belgenizde yer alan servis hizmetlerini vermekle yükümlü olan firma size bu konuda destek olacaktır.

Montajı yapılmış sistemler kişiye özel hazırlandığından dolayı, ürünlerde bir sorun olmadığında iade/değişim yapılmamaktadır.

Üründe donanımsal bir sorun var ise bizim tarafımızdan veya yetkili servis tarafından test edilerek ve çıkartılacak rapora istinaden ürün iadesi veya yenisiyle değişimi gerçekleşmektedir.

Arıza durumu dışında iade edilmesini istediğiniz ürünlerin ambalajının ve tekrar satılabilirliğinin bozulmamış olması gerekir. Minerbilisim.com olarak açıp kullanmış olduğunuz ürünleri başka bir müşterimize satmayı etik olarak görmediğimizden dolayı, ekran kartı, anakart, işlemci, psu, riser vs. ve buna benzer tüm ürünlerin kullanılmadan iade almak durumundayız.

Yazılım ürünlerinin (lisanslı) kesinlikle iadesi yapılmamaktadır.

Bu koşulları karşılayan iade işlemlerinizde mutlaka ve mutlaka faturanın 2 (iki) nüshasıyla beraber bize ürünü yollayabilirsiniz. Kargo bilgileri için +90 552 415 71 19 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.